NOWOŚCI: Japonia więcej
NOWOŚCI: SYLWESTER 2018/2019 (918) 626-6833
NOWOŚCI: USA więcej

POTWIERDZONE
WYJAZDY

Filipiny

Najpyszniejsze mango świata

w terminie 12.01 - 25.01.2019

bell-cranked

USA

Piraci z Zachodniego Wybrzeża LUTY

w terminie 09.02 - 27.02.2019

3304238503

Japonia

Narty i snowboard w Japonii!

w terminie 02.03 - 11.03.2019

więcej

Japonia

Wszystko, co w Japonii najlepsze

w terminie 27.03 - 06.04.2019

więcej

Planujesz podróż do Azji?
Skontaktuj się z nami

Azja to nasz dom. Niemały, prawda? Chętnie do niego zaprosimy, nie tylko po to, by o nim oprowadzić, ale przede wszystkim po to, by wspólnie w nim pobyć, zapatrzyć się, zasłuchać, pobiesiadować… Możliwości jest wiele – dajcie znać, co podpowiada Wam wyobraźnia, my marzenia uczynimy realnymi!

Imię i nazwisko

E-mail

Termin wyjazdu

Termin powrotu

Docelowy kraj podróży

Dodatkowe informacje lub pytania:

Zapoznałem się z 4253836735, oświadczam, że są mi znane zasady przetwarzania moich danych osobowych i akceptuję postanowienia tego dokumentu

o nas

Kim jesteśmy?

Jesteśmy grupą podróżników, w większości orientalistów, którzy od 8 lat z radością łącząc zawodowe doświadczenia  i hobbistyczne pasje przybliżają innym swój drugi dom – Azję. Jesteśmy dla osób takich jak Wy – wymagających i otwartych na świat!

poznaj nas

Barbara i Mikołaj Talarczykowie

Podróżnicy, właściciele Ex Oriente Lux

Podróżujemy, odkąd pamiętamy. Ciągle coś nas gna po świecie: pragnienie spotkania z innymi, chęć przyjrzenia się sobie w nowych sytuacjach, dążenie do tego, by każdemu dniu nadać sens i uczynić wartym zapamiętania…
Basia i Mikołaj to japoniści – obecni w Azji od ponad 15 lat. Kultury pracy nauczyli się w japońskich korporacjach. Mikołaj od 10 lat pracując jako pilot i przewodnik świetnie poznał to, co niezbędne dla dobrej organizacji wypraw: potrzeby i pragnienia uczestników dalekich podróży. Od 8 lat kierują własną firmą dbając o elastyczność, dobry kontakt z klientami i wysoki standard, który pozwala wszystkim podróżnikom cieszyć się miejscami i spotkaniami. Sześcioletni Jeremi, który zwiedził dotychczas Izrael, Maltę, Gruzję, Filipiny, Indie i Wietnam, otwiera rodzicom perspektywy na miejsca, widoki i zdarzenia, które w innych okolicznościach pozostałyby niedostrzeżone.
W drodze jesteśmy całe życie. Sądzimy, że tę drogę warto uczynić jak najciekawszą i przebyć razem, w doborowym gronie.


Szukasz czegoś konkretnego?

Centrum Ustawień Prywatności

Analityka

Wykorzystujemy cookies do śledzenia statystyk strony, takich jak liczba osób odwiedzających, rodzaj systemu operacyjnego i przeglądarki internetowej wykorzystywanej do przeglądania strony, czas spędzony na stronie, odwiedzone podstrony etc. Korzystamy w tym zakresie z Google Analytics, co wiąże się z wykorzystaniem plików cookies firmy Google LLC.

_ga,_gid